Znajdź pożyczkę - kliknij tu.

Zaplo.pl - pożyczki ratalne

Kliknij tu i wypełnij BEZPŁATNY wniosek pożyczkowy w firmie Zaplo.

Zaplo sp. z o.o. udziela pożyczek na kwotę od 1 000 zł do 10 000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy.

Maksymalne RRSO wynosi 510,5%.

Reprezentatywny przykład: rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 107,1%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 700 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 3 542,76 zł (w tym: prowizja 3 145 zł, odsetki 397,76 zł); całkowita kwota do zapłaty 7 242,76 zł, płatna w 24 miesięcznych ratach (23 raty po 301,78 zł i ostatnia 24 rata: 301,82 zł). Kalkulacja na dzień 01.04.2017.

Zaplo.pl oferuje pożyczki ratalne:

  • od 1.000 do 10.000 zł,
  • na okres od 3 do 24 miesięcy.

Kliknij tu by przejść do wniosku pożyczkowego Zaplo.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w Zaplo.pl, musisz spełniać następujące warunki:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
  • jesteś w wieku od 21 do 70 lat,
  • Twoje miejsce stałego zamieszkania znajduje się w Polsce,
  • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
  • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
  • uzyskasz pozytywną ocenę podczas badania Twojej zdolności kredytowej,
  • posiadasz konto bankowe,
  • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować tutaj (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”.)

Zaplo weryfikacja

Swoje dane osobowe w Zaplo.pl możesz weryfikować na dwa sposoby: przelewem na 1 grosz lub Instantorem.

Przelew musi odbyć się z konta bankowego, które jest na Twoje imię i nazwisko. Jeśli masz wspólne konto i przy przelewie bank poda inne imię lub nazwisko, wtedy nie otrzymasz pożyczki.

Instantor to specjalna usługa, która pozwala na zweryfikowanie Twoich danych bez przelewu. Przy korzystaniu z tej opcji, można otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach do 10.000 złotych.

Pożyczka bez zaświadczeń

Możesz otrzymać do 5.000 złotych bez zaświadczeń o dochodach.

Możliwość rezygnacji

Weź pożyczkę, a jak w ciągu 30 dni się rozmyślisz, zwróć tylko pożyczoną kwotę i nie płać żadnych kosztów!

Jak szybko otrzymujesz gotówkę z Zaplo.pl?

Pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut od chwili wydania przez Zaplo.pl pozytywnej oceny zdolności kredytowej, jeśli posiadasz rachunek bankowy w jednym z banków: Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski. Jeśli posiadasz konto w innym banku, przelew może trwać trochę dłużej.

Kliknij tu i pożycz w Zaplo.pl.

Nasza ocena: 5/5.

W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 bądź 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2014, poz. 1015 ze zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Opinie o pożyczce

Dodaj opinię