Pożyczki ratalne

Chcę pożyczyć
na
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Michał Goc, ul. Andersonów 3, 62-040 Puszczykowo ([email protected]) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam takżę zgodę na drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od o produktach finansowych od wyżej wymienionej firmy zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

Pomoc jest BEZPŁATNA i NIEZOBOWIĄZUJACA.

 

Warunki kredytów gotówkowych

Okres spłaty: od 6 do 84 miesięcy.

Maksymalny RRSO: 40.54%.

Reprezentatywny przykład

Przykładowa Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kredytu gotówkowego dla reprezentatywnego przykładu wynosi 13,89% dla całkowitej kwoty kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10600 zł, spłacanej w 67 równych miesięcznych ratach po 223,84 zł, roczna stała stopa oprocentowania 8,49%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 14997,21 zł, w tym poza całkowitą kwotą kredytu: odsetki 2887,39 zł, prowizja za udzielenie kredytu 530,00 zł, koszt ubezpieczenia za cały okres kredytowania 979,82 zł. Stan na dzień 06.05.2016r

Warunki długoterminowych pożyczek pozabankowych

Okres spłaty: od 61 dni do 24 miesięcy.

Reprezentatywny przykład

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RSSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 10 miesięcy wynosi 173,75%. Raty miesięczne (1. 236,74 zł, 2. 235,10 zł, 3. 234,19 zł, 4. 232,63 zł, 5. 231,64 zł, 6. 230,37 zł, 7. 228,93 zł, 8. 227,82 zł, 9. 226,47 zł, 10. 225,27 zł). Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki - 69,16 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (koszt miesięczny - 15 zł tj. koszt za cały okres - 150 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 309,16 zł (stan na dzień 11.03.2016 r.).

Całkowite maksymalne RRSO dla przykładowej polecanej pożyczki wynosi 247,64%.

Skutki opóźnień w płatnościach oraz konsekwencje nieuiszczenia opłaty

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić w terminie pożyczki, powinieneś przede wszystkim powiadomić pożyczkodawcę. Czasami istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Upewnij się jakie są warunki przedłużenia u udzielającego pożyczkę, zanim ją weźmiesz.

Niezwrócenie całkowitej kwoty pożyczki wraz z odsetkami i z dodatkowymi kosztami w terminie może spowodować przekazanie zobowiązań pożyczkobiorcy z tytułu zadłużenia do agencji windykacyjnej lub podjęcie działań sądowych wobec pożyczkobiorcy po 7 dniach od pierwszego bezskutecznego wezwania do zapłaty otrzymanego przez Pożyczkobiorcę.

Z zastrzeżeniem warunków określonych w ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, pożyczkodawca ma prawo do dostarczenia informacji na temat zobowiązań pożyczkobiorcy do biur informacji gospodarczej jeżeli łączna kwota wymagalnych roszczeń wynosi co najmniej 200 zł, roszczenie uważa się za przeterminowane o co najmniej 60 dni i minęło co najmniej 30 dni od wezwania do zapłaty zawierającego ostrzeżenie o zamiarze przekazania danych do biura informacji gospodarczej (z podaniem firmy i adresu siedziby tego biura) – doręczonego do rąk własnych lub listem poleconym i odebranego przez pożyczkobiorcę.

Zdolność kredytowa

Wzięcie pożyczki obniży Twoją zdolność kredytową jeśli chciałbyś brać kolejne pożyczki. Badanie zdolności kredytowej zostawi ślad w twojej historii kredytowej. Natomiast po spłacie chwilówki w dniu wypłaty zostanie zgłoszona stosowna informacja do biur informacji gospodarczej, co może wpłynąć korzystnie na twoją zdolność kredytową. Klienci, którzy nie spłacają pożyczek w terminie i nie kontaktują się z firmą pożyczkową w tej sprawie przed datą spłaty będą zgłaszani do biur informacji gospodarczej, z którymi współpracują firmy pożyczkowe, co może wpłynąć niekorzystnie na ich zdolność kredytową.

Polityka odpowiedzialnego udzielania pożyczek

Pożyczki udzielane są tylko osobom, w stosunku do których stwierdzi się, że są w stanie spłacić pożyczkę. Sprawdzana jest zdolność kredytowa oraz historia kredytowa. Muszą posiadać dochód (potwierdzony własnym oświadczeniem lub zaświadczeniem), być obywatelem Rzeczpospolitej polski oraz posiadać aktywny telefon komórkowy.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis FinanseGoc.pl nie udziela pożyczek i nie pośredniczy w ich udzielaniu, lecz informuje o propozycjach firm pożyczkowych i banków. Dokładamy wszelkich starań aby informacje w naszych emailach były rzetelne i aktualne. Wiadomości mają jednak charakter wyłącznie informacyjny. Zawsze przed podjęciem decyzji o pożyczce lub kredycie zapoznaj się szczegółowo z warunkami produktów u doradcy banku lub firmy udzielającej pożyczki, na stronach internetowych Banków/firm lub w Oddziałach Banków/firm. Właściciel serwisu FinanseGoc.pl nie ponosi odpowiedzialność za treść ofert czy informacji reklamowych podmiotów trzecich, tj. banków oraz instytucji finansowych. Zanim użytkownik serwisu FinanseGoc.pl wypełni formularz na stronie banku czy instytucji finansowej powinien dokładnie zapoznać się z treścią regulaminu zamieszczonego pod formularzem.

Baza danych emaili jest zarejstrowana w Generalnym Inspektoracie Danych Osobowych (GIODO).