Znajdź pożyczkę - kliknij tu.

Firma chce ode mnie zaliczkę za udzielenie pożyczki. Czy to oszustwo?

Firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek, są z reguły o wiele droższe niż banki, z tym musisz się liczyć. Natomiast te wiarygodne wszelkie prowizje wliczą w ratę kredytu lub pobiorą ją w momencie przekazywania pożyczki - odliczą od pożyczanej kwoty.
Jeśli firma chce od Ciebie zaliczkę "za rozpatrzenie wniosku" albo "za przyznanie pożyczki", to prawie na pewno jest to oszustwo. Omijaj ich z daleka.

Komentarze do artykułu

marianna - 2012-02-04
to samo dotyczy pozyczki udzielanej tylko na pismie bo jak od wysokosci pozyczki ktora sie chce otrzymac zadaja wplaty bo wniosek bedzie rozpatrzony wowczas jak sie wplaci do nich zaliczke o udzielenie pozyczki.iwyobrascie sobie wplacilam zaliczke przelewem bankowym to mi wyslano dodatkowo wnioski dla poreczycieli.wnioski tak sporzadzone ze to niby poreczyciel wyraza zgode na potracanie z jego zarobkow splaty pozyczki.ani tez nie otrzyma sie wplaconych pieniedzy od nich a chodzi tu o 'dobra pozyczke' z gdanska nie ma sily w polsce na zlodziei-nie dajcie sie na to nabrac tak jak ja wpadlam-odradzam wam dobrzy ludzie .

Grażyna - 2011-09-13
to jest tragedia ja dałam się wrobić w taką pożyczkę dałam 2000 zł na początek w lutym ido dzisiaj 8 miesięcy jeszcze nie mam mało mnie szlak nie trafi na złodzieji niema kary bardzo Wam wspułczuję

malgoska - 2011-09-11
to prawda ale gdzie znaleźć pożyczkodawców uczciwych? może ktoś podpowie strony albo poleci kogoś takiego? Proszę mam bardzo pilną pożyczkę

Dodaj komentarz